Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd

  • Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy
Rynek Główny Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód
Rodzaj działalności Producent, Eksporter
marki LIUGONG, SDLG, XCMG, XGMA, SHANTUI, SEM, Komatsu, CAT, Doosan
Ilość pracowników 20~30
Coroczne wyprzedaże 7000000-8000000
Rok założenia 2017
pc Export < 10%

Wprowadzenie

LGMC (Guangxi Ligong Machinery Co., Ltd) to firma, która specjalizuje się nie tylko w maszynach budowlanych, ale także w ponad 2 000 000 części maszyn (w tym LIUGONG, SDLG, XCMG, XGMA, SHANTUI, SEM, Komatsu, CAT, Doosan i tak dalej ), posiadający całą inżynierię, która może być wykorzystana w przemyśle wytwórczym, budownictwie, przemyśle ogólnym, a nawet rolnictwie.Maszyny te są szeroko stosowane wszędzie i mają wiele funkcji.LGMC koncentruje się na maszynach ciężkich inwestuje w badania i rozwój małych maszyn i zdobywa dużą popularność na rynkach zagranicznych.Tutaj znajdziesz wszystko, bez względu na to, czego chcesz.
Mając wielką zaletę lokalizacji, LGMC znajduje się w Liuzhou, mieście, które ma rozległe połączenia kolejowe z resztą Chin i jest siedzibą firmy LiuGong, najważniejszej bazy przemysłowej prowincji Guangxi.Zgodnie z zasadą „Uczciwości, wysokiej jakości, niezawodności i wydajności”, LGMC w ciągu zaledwie kilku lat zdobyło duże uznanie na rynku i zyskało wsparcie największych krajowych producentów i organizacji handlowych.LGMC zajmowała rynek, opierając się na dobrej jakości produktów i dobrej obsłudze posprzedażnej, i eksportowała do Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Afryki, Ameryki Południowej, Bliskiego Wschodu, Europy Wschodniej i innych regionów.
24 godziny 7 dni z profesjonalnym zespołem sprzedaży, rozwiązuje na czas wszelkiego rodzaju problemy i zapewnia specjalistyczny komentarz na Twoje pytania.Zawsze gotowy do powitania Cię i pomocy, aby mieć wspaniałe doświadczenie współpracy.

Historia

W 2017 r.LGMC została założona w mieście Liuzhou.

 

W 2017 r., powstał nasz dział sprzedaży, magazyn, dział zakupów, a my wykonujemy swoje obowiązki i stajemy się coraz bardziej profesjonalni.

 

W 2017 r., LGMC wzięło udział w 2017 Beijing Construction Machinery Exhibition.

 

W 2018 r., minikoparka, mini ładowarka kołowa, mini walec drogowy,równiarka samojezdna, silniki, skrzynie biegów i części zamienne do wszystkich maszyn inżynieryjnych itp. stają się naszymi głównymi produktami.

 

W 2018 r.LGMC wzięło udział w 2018 Shanghai Bauma Exhibition oraz 2018 Brazil M&T EXPO.

 

W 2019 rokuLGMC wzięło udział w Niemczech Bauma 2019 MONACHIUM.

Usługa

Nasza firma stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem z niezależnymi zdolnościami badawczymi i projektowymi oraz wyjątkową konkurencyjnością rynkową.

Od czasu założenia w 2017 r. Do tej pory eksportowało ponad 120 krajów i regionów.Nasza firma posiada profesjonalny zespół techniczny, kompletny system numeracji części oraz potężną bibliotekę systemów obrazu, aby zapewnić klientom dokładne i wysokiej jakości produkty.Aby pomóc klientom w rozwiązywaniu problemów, nasza firma służy każdemu klientowi w celu „stworzenia sytuacji, w której wszyscy wygrywają”.I mamy kompleksową obsługę posprzedażną.

 

W przypadku części zamiennych: postaramy się jak najlepiej dotrzymać czasu dostawy klienta.Przed dostawą musimy zweryfikować numer części i zdjęcia produktów jeden po drugim, aby upewnić się, że klienci mogą otrzymać towar wysokiej jakości i odpowiedniej ilości.

Nasz zespół

LGMCposiada wysokiej jakości podstawowy zespół zarządzający i doświadczony zespół techniczny.Od momentu powstania nasza firma traktuje rozwój międzynarodowych talentów jako standard i ma doskonałe zalety platformy, aby zjednoczyć grupę elit biznesowych.Ich wysiłki sprawiły, że firma szybko się rozwija i stale ulepsza międzynarodowe profesjonalne części mechaniczne, pozwalając klientom zaufać i wybrać nasz doskonały zespół.

Zostaw wiadomość