Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd

  • Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy
  • Chiny Guangxi Ligong Machinery Co.,Ltd profil firmy
Rynek Główny Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód
Rodzaj działalności Producent, Eksporter
marki LIUGONG, CUMMINS, ZF, SDLG, XCMG, XGMA, SHANTUI, SEM, Komatsu, CAT, Doosan
Ilość pracowników 20~30
Coroczne wyprzedaże 7000000-8000000
Rok założenia 2017
pc Export 90% - 100%

Wprowadzenie

LGMC (Guangxi Ligong Machinery Co., Ltd) to firma specjalizująca się nie tylko w maszynach budowlanych, ale także w ponad 2 000 000 częściach maszyn (w tym LIUGONG, CUMMINS, ZF, SDLG, XCMG, XGMA, SHANTUI, SEM, Komatsu, CAT, Doosan i tak dalej), dysponując całą inżynierią, która może być wykorzystana w przemyśle wytwórczym, budownictwie, przemyśle ogólnym, a nawet rolnictwie.Maszyny te były szeroko stosowane wszędzie z wieloma funkcjami.LGMC koncentruje się na maszynach ciężkich, inwestuje w badania i rozwój małych maszyn i zdobywa dużą popularność na rynkach pokładowych.Tutaj możesz znaleźć wszystko, bez względu na to, czego chcesz.
Mając wielką zaletę lokalizacji, LGMC znajduje się w Liuzhou, mieście, które ma rozległe połączenia kolejowe z resztą Chin i jest siedzibą firmy LiuGong, najważniejszej bazy przemysłowej prowincji Guangxi.Zgodnie z zasadą „Uczciwość, wysoka jakość, niezawodność i wydajność” firma LGMC w ciągu zaledwie kilku lat zdobyła duże uznanie na rynku i zyskała poparcie największych krajowych producentów oraz organizacji branżowych.LGMC zajmowało rynek, opierając się na dobrej jakości produktów i dobrej obsłudze posprzedażnej i eksportowało do Azji Południowej, Azji Południowo-Wschodniej, Afryki, Ameryki Południowej, Środkowego Wschodu, Europy Wschodniej i innych regionów.
24 godziny 7 dni w gotowości z profesjonalnym zespołem sprzedaży, rozwiązuje wszelkiego rodzaju problemy na czas i zapewnia specjalistyczny komentarz do twoich pytań.Zawsze gotowi powitać Cię i pomóc w uzyskaniu wspaniałego doświadczenia we współpracy.

Historia

w 2017 r, LGMC została utworzona w mieście Liuzhou.

 

w 2017 rpowstał nasz dział handlowy, dział magazynowy, dział zakupów, a my wykonujemy swoje obowiązki i stajemy się coraz bardziej profesjonalni.

 

w 2017 r, LGMC wzięło udział w wystawie maszyn budowlanych w Pekinie w 2017 roku.

 

w 2018 r, mini koparka, mini ładowarka kołowa, mini walec drogowy,równiarka, silnik, skrzynia biegów i części zamienne do wszystkich maszyn inżynieryjnych itp. Stają się naszymi głównymi produktami.

 

w 2018 r, LGMC wzięło udział w targach Shanghai Bauma 2018 i 2018 Brazil M&T EXPO.

 

w 2019 r, LGMC wzięło udział w Niemczech Bauma 2019 MONACHIUM.

 

w 2023 rLGMC brało udziałtheRosyjskie targi CTT2023.

Usługa

Nasza firma stała się nowoczesnym przedsiębiorstwem z niezależnymi możliwościami badawczymi i projektowymi oraz wyjątkową konkurencyjnością na rynku.

Od momentu powstania w 2017 r. do tej pory eksportowało ponad 120 krajów i regionów.Nasza firma posiada profesjonalny zespół techniczny, kompletny system numerów części i potężną bibliotekę systemów obrazu, aby zapewnić klientom dokładne i wysokiej jakości produkty.Aby pomóc klientom w rozwiązywaniu problemów, nasza firma obsługuje każdego klienta w celu „stworzenia sytuacji, w której wszyscy wygrywają”.I mamy kompleksową obsługę posprzedażną.

 

W przypadku części zamiennych: postaramy się jak najlepiej dotrzymać terminu dostawy klienta.Przed dostawą musimy zweryfikować numer części i zdjęcia produktów jeden po drugim, aby upewnić się, że klienci mogą otrzymać towary wysokiej jakości i odpowiedniej ilości.

Nasz zespół

LGMCma wysokiej jakości podstawowy zespół zarządzający i doświadczony zespół techniczny.Od momentu powstania nasza firma traktuje jako standard rozwój międzynarodowych talentów i ma doskonałe zalety platformy, aby zjednoczyć grupę elit biznesowych.Ich wysiłki sprawiły, że firma rozwija się szybko, a ciągłe doskonalenie międzynarodowych profesjonalnych części mechanicznych pozwala klientom zaufać i wybrać nasz doskonały zespół.

Zostaw wiadomość